24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

SMS půjčky bez registru

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Bez registru

SMS půjčka bez registru je klientům známá i pod názvem Finská půjčka. Myšlenka takového nebankovního produktu totiž pochází ze severských zemí Evropy.
SMS půjčka je nebankovní produkt, díky kterému získáte nižší částku peněz. Stačí poslat SMS v požadovaném tvaru a čekat na odpověď společnosti. Následně potvrdit svůj zájem a čekat na peníze, které se Vám objeví na účtu do pár dní.

Společnosti, které poskytují tento typ úvěrů, nenahlíží do registrů. V praxi to znamená, že SMS půjčka bez registru je získatelná i pro klienty, kteří si v minulosti díky problémům se splácením úvěru vysloužily zápis v úvěrovém registru.

Částka, kterou lze získat, se pohybuje od 500 do 7000 Kč. Většinou platí to, že při prvním požádáni může klient získat jen velmi malou částku. Ta se však zvyšuje s každou další žiadostí o SMS půjčku.

Zapamatujte si však, že SMS pujčky jsou nejdražším typem nebankovních půjček. Za cca 21 dní, které máte na to, aby ste svou dlužnou částku splatili, Vám společnost naúčtuje velmi vysoký úrok. RPSN se šplhá na desítky procent a tak je částka, kterou vrátíte, výrazně vyšší než ta, kterou si půjčíte.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma SMS půjčky bez registru. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma SMS půjčky bez registru se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.