24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

SMS půjčka Ferratum

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Ferratum

SMS půjčka Ferratum je na českém trhu stále populárnějším produktem. Důvodů je hned několik.

Díky jednoduché a dostupné „žádosti“ a procentu schválení.

O Ferratum pujčku totiž lze žádat zasláním sms zprávy, případně i online formulářem. Odpověď na Vaši žádost přichází do několika minut a proto se nemusíte obávat ani dlouhého čekání na peníze.

Výše úvěru se pohybuje od 1000 do 2 000 Kč při první půjčce, splatnost je 21 dní. Pokud si od společnosti Ferratum půjčujete pravidelně, šestá půjčka může mít výšku až 10 000 Kč. Tato půjčka je udělována drtivé většině žadatelů, kteří navíc nemusí dokladovat ani pravidelný příjem, mohou mít záznam v bankovním registru a účel využití financí je na jejich zvážení. Nejčastěji se však tento finský typ půjček využívá jako finanční rezerva před výplatou.

Výhodou je i flexibilita produktu. Pokud nedokážete Ferratum půjčku splatit ve stanovené lhůtě, můžete zažádat o odklad splacení. Nebo naopak, pokud nevyužijete všechny peníze,SMS půjčka Ferratum může být splacena předčasně.

SMS půjčka Ferratum – formát SMS

  • FER Částka Jméno Příjmení Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ
  • SMS v daném tvaru je třeba zaslat na číslo 9001103

Dodatečné informace získáte na webu společnosti Ferratum.

 

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma SMS půjčka Ferratum. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma SMS půjčka Ferratum se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.