24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

SMS půjčka pro ženy

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Pro ženy

SMS půjčka pro ženy je nebankovní produkt, který vyřídíte rychle a jednoduše. Ve své podstatě jde o klasickou SMS půjčku, kterou v současnosti poskytuje hned několik subjektů, kterou využívají i matky na mateřské dovolené, nezaměstnané i zaměstnané ženy, ty, které potřebují vyplatit nečekaný účet nebo takové dámy, kterým chybí do výplaty pár sto korun.

SMS půjčka pro ženy – jednoduchý no drahý způsob získání peněz

O tom, že jsou nebankovní půjčky velmi předražené, snad netřeba nikoho přesvědčovat. V případě SMS půjčky pro ženy je však výše RPSN (procentuální údaj, podle kterého víte porovnat, jak jsou jednotlivé půjčky drahé) opravdu až příliš vysoká. Když si uvědomíte, že podobné půjčky splácíte 2 až 3 týdny, ale úrok činí 20 až 30% půjčené částky, samy pochopíte, že toto řešení je sice jednoduché, ale pekelně drahé.

Jako půjčku vybavit a kolik lze získat?

SMS pujčku pro zeny vyřídíte zasláním SMS v požadovaném tvaru (ten najdete na webu poskytovatele, případně na informačních letácích společností, v inzerátech subjektů …), počkat na odpověď a potvrdit zájem o půjčku. Nepočítejte však s vysokými částkami. SMS půjčky se specializují na půjčení pouze několik tisíc korun (maximální částka se pohybuje v hodnotě kolem 7 000Kč).

SMS půjčky lze vybavit u společností:

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma SMS půjčka pro ženy. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma SMS půjčka pro ženy se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.