24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Srovnání půjček na auto

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: na auto

Pokud toužíte po koupi nového či ojetého vozu, máte několik možností. V následujícím příspěvku se Vám pokusíme přiblížit Vaše možnosti, na základě kterých je možné i následné srovnání půjček na auto.

Leasing, spotřebitelský úvěr, hypotéka?

Poměrně častým způsobem financování koupě auta je leasing. Velkou výhodou je, že hovybavíte ho poměrně rychle. Nevýhodou leasingu je to, že pokud nesplatíte celou částku,auto není Vaším majetkem. Navíc, na automobil musí mít klient uzavřenou povinnou havarijní pojistku, která není zrovna nejlevnější.

Další variantou je požádat o spotřebitelský úvěr v některé bance či nebankovní společnosti. Úroky jsou různé v závislosti na subjektu, proto vám radíme obětovat pár minut na srovnání půjček na auto i v kategorií spotrebitelských úvěrů. Maximální výše úvěru je kolem 300 000 až 500 000 Kč se splatností od 6 měsíců.

Jednou z nejvýhodnějších možností nabytí automobilu je požádat o americkou hypotéku. Tu lze získat výhradně v bankovním sektoru. Vyžaduje sice množství dokládání a její vyřizování tedy potrvá pár týdnů, odměnou pro klienta je však výhodná úroková sazba (kolem 7 až 10% za rok). Tím je americká hypotéka výhodnější než obyčejné spotřebitelské úvěry i leasing.

Americká hypotéka, na rozdíl od klasické hypotéky, je výhodná zejména proto, že není vázána na pořízení nemovitosti případně její výstavbu. Proto ji lze použít i na koupi auta či čehokoliv jiného. Klientovi je umožněno půjčit si poměrně vysoké částky peněz, které může splácet několik let. V případě této hypotéky je však třeba ručit vlastní nemovitostí, což může představovat potencionální překážku pro klienta.

Pokud jste se rozhodli pro variantu půjčky, nezapomínejte, že srovnání půjčky na auto je možné i v rámci této kategorie. Různé banky i nebankovky nabízejí různé úrokové sazby, proto se pokuste vybrat si to nejlepší, co trh nabízí.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Srovnání půjček na auto. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Srovnání půjček na auto se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.