24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Studentské půjčky bez ručitele

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Bez ručitele

Financování svého studia je jednou z největších bitev, které si musí student vybojovat. Náklady na cestování, jídlo, kolej či knihy a spoustu dalších výdajů jsou pro studenta poměrně velkou překážkou, kterou musí překonat prací na brigádách či spolufinancováním rodičů.

Studentské půjčky bez ručitele mohou být jednou z možností, kterým takové problémy překlenout, teda alespoň na nějakou dobu.

Banky však považují studentů za rizikových klientů. Vyžaduje proto ručení rodičem. Pokud svůj závazek student nedokáže splatit, banka se obrátí na rodiče. Problém nastává, pokud rodič nemůže ručit. Ať už kvůli špatné finanční situací nebo neschopnosti platit jakýkoliv další úvěr. Studentská půjčka bez ručitele pak může mít formu krátkodobého závazku na pár tisíc korun z nebankovky, nebo kontokorent – povolené přečerpání účtu v bance.

Druhá možnost se váže na existenci studentského účtu v některé bance. Kontokorent dnes nabízí snad každá – rozdíl je pouze v maximální výši úvěru. Nevýhodou je, že úroky začínají běžet již od následujícího dne po čerpání. Proto je výhodné splatit svůj dluh co nejdříve.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentské půjčky bez ručitele. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentské půjčky bez ručitele se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.