24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Studentské půjčky Česká Spořitelna

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Česká Spořitelna

Pokud se student rozhodl financovat své studium prostřednictvím úvěru, může si vybrat znebankovních a bankovních úvěrů. Peníze na studium lze získat i z České spořitelně. Tá patří se svou širokou produktovou nabídkou mezi stabilní finanční institucev naší zemi. Od roku 2000 je členem Erste Group, jednoho z předních poskytovatelů finančních služeb ve střední a východní Evropy se 17 miliony klientů v osmi zemích, z nichž většina je členy Evropské unie. Česká spořitelna je moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce.

Studenti mohou požádat o tyto 4 produkty:

  • Kontokorent k Osobnímu účtu ČS Student – poskytován studentům středních a vysokých škol, kteří mají veden účet v režimu Student
  • Chytrá karta ČS pro studenty – karta, určená na nákupy pro studenty
  • Chytrá karta ČS pro Absolventy – karta, určená na nákupy pro studenty absolventy
  • Půjčka na studium pro studenty vysokých škol – pujčka na studium pro studenty vysokých škol – hotovostní úvěr určený pro studenty vysokých škol, vyšších odborních škol a MBA.

Studentská půjčka Česká Spořitelna

Je hotovostní úvěr bez nutnosti prokazování účelu čerpaných prostředků, který lze získat v hodnotě od 30 000 do 300 000 Kč. Splácet jej lze následně od 12 do 120 měsíců. Pro získání této studentské půjčky je nutné předložit potvrzení o studiu. Posouzení žádosti o úvěr je zdarma, výhodou je i pevná úroková sazba po celou dobu splácení úvěru.

  • je určená fyzické osobě starší 18 let s trvalým pobytem v ČR, která je
  • studentom řádného denního studia na vysoké škole (státní, soukromé) v České republice i v zahraničí nebo
  • studentom navazujícího magisterského nebo interního doktorandského studia nebo
  • studentom víceleté odborné školy (státní, soukromé) v České republice i v zahraničí nebo
  • studentům kombinovaného (dálkového) studia a studia MBA

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentské půjčky Česká Spořitelna. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentské půjčky Česká Spořitelna se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.