24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Studentské půjčky ČSOB

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: ČSOB

Studenti jsou z pohledu bankovních institucí rizikovou skupinou, u které není zaručeno splácení dluhů. Splácení je totiž závislé na příjmech, které jsou u studentů značně minimalizovány. Jediným zdrojem peněz jsou pro studenty příjmy z brigád či od rodičů. Financování studia není však zadarmo a proto je někdy jedinou možností půjčit si.

Československá obchodní banka, a. s. působí jako univerzální banka v České republice. Své služby poskytuje fyzickým osobám, malým a středním podnikům a korporátním a institucionálním klientům. Nabídka ČSOB pro studenty je omezena pouze na studentský účet. ČSOB Studentské konto Plus je určeno mladým lidem ve věku od 15 do 28 let.

Přesto, že banka neposkytuje studentské půjčky ČSOB, díky studentskému účtu lze využívat službu povoleného přečerpání účtu až do výše 20 000 Kč (určeno pro studenty VŠ a VOŠ). Tuto výhodu mohou využívat studenti denní formy VŠ a VOŠ v České Republice ve věku od 18 do 28 let, kteří mají zřízené Studentské konto Plus. Půjčené peníze jsou úročeny aktuální sazbou a splácet je lze až 12 měsíců.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentské půjčky ČSOB. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentské půjčky ČSOB se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.