24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Studentské půjčky GE Money

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: GE Money

Přestože je studium na vysoké škole bezplatné, existuje množství vedlejších nákladů, které musí student (respektive jeho rodina) financovat. Ať už jsou to náklady na bydlení, cestování, živobytí nebo pomůcky do školy. Pokud rodiče nejsou schopni platit svému dítěti (resp. několika dětem) jejich vzdělávání, student si může půjčit.

Pokud vás zajímá studentská půjčka GE Money, budete hledat marně. Banka totižstudentské půjčky neposkytuje. Student má ale možnost využít službu kontokorent Flexikredit. Ten je určen studentům, kteří mají otevřený účet Genius Student. Povolené přečerpání účtu pak umožní získat studentovi denního studia až 10 000 Kč.

Studentská půjčka GE Money prostřednictvím kontokorentu je výhodná v tom, že, že student neplatí žádné pravidelné splátky a úrok platí jen za částky, které skutečně čerpá. Flexikredit je potřeba jednou za 360 dní vyrovnat – po dobu jednoho dne zachovat na Vašem běžném účtu kladný účetní zůstatek ve výši 500,- Kč (minimální kreditní zůstatek). Po uplynutí jednodenní lhůty můžete Flexikredit opět čerpat.

Další výhody účtu Genius Student

  • Zřízení, vedení a zrušení účtu zdarma
  • Potvrzení o studiu vyžadujeme pouze 2x za celou dobu vedení účtu (ve 20 a 24 letech klienta)
  • Zdarma veškeré výběry z bankomatů sítě GE Money Bank
  • Zdarma měsíční elektronické výpisy
  • Kompletní přehled o dění na účtu prostřednictvím SMS zpráv
  • Zdarma všechny příchozí platby na účet
  • Zdarma zadávání trvalých platebních příkazů a ostatních pravidelných plateb

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentské půjčky GE Money. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentské půjčky GE Money se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému GE Money

  1. Denisa komentoval:

    Dobry den chtela bych si vzit studemskou pujcku mohu kdyz mi je 17 a chodim do skoly?

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.