24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky pro studenty ihned

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Ihned

Studentská pujčka je jedním z řešení peněžní tísni při studiu. Pokud student nemá možnost přivydělávat si na brigádě a rodiče mu nejsou schopni platit náklady, jedinou možností je obrátit se na finanční instituci z bankovního nebo nebankovního sektoru. Studentská půjčka ihned je charakteristická spíše pro ten druhý.

Nebankovní sektor sice nenabízí produkt, určený speciálně na financování studia, vybrat si však lze z desítek různých společností, nabízejících bezúčelové úvěry na cokoliv. Jejich výhodou je rychlost a jednoduchost jejich vybavení. Naopak, nevýhodné jsou úroky a poplatky (respektive hodnota RPSN), které jsou několikanásobně vyšší, než v případě bankovních úvěrů. Půjčky pro studenty ihned z nebankovky jsou vhodné opravdu jen při nezbytných poplatcích.

Pokud máte v některé bance otevřený studentský účet, můžete si vybavit povolené přečerpání účtu – kontokorent. Díky němu máte v rezervě finanční prostředky v maximální hodnotě 20 000 Kč (závisí od banky, ve které máte účet otevřený), které můžete splácet celé měsíce. Výše úroků se zpravidla odvíjí od aktuální úrokové sazby banky. Studentská půjčka ihned prostřednictvím kontokorentu je v současnosti poměrně intenzivně využívanou službou.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky pro studenty ihned. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky pro studenty ihned se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Ihned

  1. veronika komentoval:

    dobry den potrebovala by som pujcky 25000tisic mam prechodne bydliste a zmluvu na neurcito a ucet v banke dakujem

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.