24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Výhodné půjčky

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Výhodná půjčka

Výhodná půjčka je slovní spojení, které by mělo označovat takovou půjčku, kterou získá klient za velmi dobrých podmínek. Snad nejdůležitější by měla být nízká úroková sazba a RPSN. Najít však takovou půjčku a navíc ji i vyřídit je poměrně náročné.

Obecně je možné získat půjčku z bankovního a nebankovního sektoru. Výhodné pujčky však zaručeně v nebankovním sektoru nenajdete. Televizní reklamy, propagace letáky a různými jinými marketingovými nástroji, dělají z nebankovních půjček velmi populární způsob získání peněz. Jsou dostupné téměř každému, vyřídíte je rychle a peníze máte na účtu do několika hodin (resp. dnů). To jsou lákadla, které zamotali hlavu nejednomu klientovi.

„Zaručeně nejlepší úroky“ však opravdu nenajdete. Údaje o RPSN a úrokové sazbě bývají často uváděny za měsíc a ne rok. A tak Vám i nejmenší úrok může narůst na vysokou částku, kterou musíte splatit. Na závěr dodáme, že pravděpodobně nejdražší formou nebankovních půjček, jsou SMS půjčky.

Co RPSN vlastně je?

RPSN je nejdůležitější údaj, který hovoří o ceně úvěru či půjčky. Je to číslo vyjádřené v procentech, díky kterému si klient umí porovnávat jednotlivé úvěry a půjčky. Hodnota RPSN v sobě zahrnuje výši úrokové sazby a poplatky spojené s úvěrem nebo půjčkou.

Výhodná půjčka v bance?

O něco výhodnější úroky získáte v bankovním sektoru. Ten si ale potrpí na výběr svých klientů. Množství kritérií, které je nutné splnit pro získání úvěru, odradí mnoho lidí, kteří se pak raději obrátí na drahý nebankovní sektor.

Výhodnou půjčku v bankovním sektoru lze získat pomocí kreditní karty, kde neplatíte úroky 40 až 50 dní, díky bezúročnému období. Půjčka je tím pádem zdarma a navíc je bezúčelová. Jediný poplatek, který je nutné platit, je poplatek za vydání kreditky a roční poplatek za její vedení.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Výhodné půjčky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Výhodné půjčky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.